Cena & registrace

Kapacita sálu je omezena, a proto si své místo rezervujte včas! Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Novinkou letošního roku je streamování konference online. Při zakoupení vstupenky si tak můžete vybrat, zda se s přednášejícími a kolegy chcete potkat osobně, nebo se konference zúčastnit na dálku.

Nejčastější otázky

Jak mohu uplatnit slevu na rezervaci místa?

Předplatitelé produktů Wolters Kluwer a členové AKV mají 30% slevu. Tato sleva je ve výše uvedeném přehledu již započítána. Pro získání slevy uveďte slevový kód (do pole slevový kupón) v e-shopu Wolters Kluwer. Pokud nemáte slevový kód k dispozici => zadejte v objednávce do poznámky: předplatitel / uživatel systému ASPI nebo člen AKV. Sleva bude zohledněna až při fakturaci!

Jaké jsou storno podmínky?

Veškeré změny objednávek a případná storna přijímáme pouze písemně obchod@wolterskluwer.cz Bezplatné storno přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce. Pokud jste měli již uhrazeno, vrátíme vám platbu v plné výši zpět. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu. Kurzovné se v tomto případě nevrací, není možný přesun na jiný termín ani účastníkovi nevzniká nárok na jinou kompenzaci. Akceptujeme však náhradníka.

Kdy dostanu certifikát

Certifikát o absolvování zasíláme v elektronické verzi do týdne po konferenci.